Ogłoszenia urzędowe

  • przetargi
  • obwieszczenia
  • inne
zobacz więcej ...
 

Środki pomocowe UE

Inwestycje realizowane z dofinansowaniem funduszy unijnych

zobacz więcej ...
 

Kultura

Wydarzenia, wystawy, warsztaty i inne inicjatywy kulturalne naszej społeczności

zobacz więcej ...

 

Kontakt

Urząd Gminy Trzcianne
ul. Wojska Polskiego 10
19-104 Trzcianne
tel. / fax. 085 738-50-56
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

gminny portal mapowy 02

 

logo---Kopia

 

epuap banerdobry

 

Czy wiesz, że...

Nasza gmina leży w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego. Wystepują tu unikalne w skali światowej gatunki flory i fauny.

Dzienniki Urzędowe:
Dziennik Ustaw
Monitor Polski

 

Alternative flash content

Requirements

 

Alternative flash content

Requirements

 

abc-odpady

 

baner turystyka207px

 

logo lgd

 

Program 500plus

 

bz-logo

 

Nieodpłatna pomoc prawna

 

REGULAMIN X Turnieju Piłkarskiego

REGULAMIN
X Turnieju Piłkarskiego
o Puchar Wójta Gminy Trzcianne – 15 lipca 2018r.

1. X Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Trzcianne, zwany dalej „Turniejem”, jest rozgrywany jako impreza towarzysząca obchodom XX Dniom Trzciannego, organizowanym przez Wójta Gminy Trzcianne oraz Gminny Ośrodek Kultury w Trzciannem. Dlatego też, zawodnicy drużyn biorących udział w zawodach zobowiązani są stosować się do Regulaminu XX Dni Trzciannego.

2. W Turnieju brać udział mogą drużyny, w których składzie występują zawodnicy zamieszkujący Gminę Trzcianne. Ponadto każda drużyna może posiadać w składzie 1 gracza spoza terenu gminy. Niespełnienie tych warunków natychmiastowo wyklucza drużynę z Turnieju.

3. W wypadku nieprzestrzegania przez drużynę przepisów punktu, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wykluczenia drużyny przed, lub w trakcie trwania zawodów.

4. Wskazane jest, by drużyny biorące udział w Turnieju reprezentowały określoną miejscowość,
co powinno być zobrazowane w nazwie drużyny. Zawodnicy nie muszą być mieszkańcami tej miejscowości, którą reprezentują.

5. Drużyna składa się z maksymalnie 12 zawodników. W grze bierze udział 8 zawodników w polu oraz bramkarz. Zmiany dokonywane są systemem hokejowym.

6. Wskazane jest, by cała drużyna, poza bramkarzem, ubrana była w jednolite koszulki.

7. Ze względu na nieznaną liczbę ekip biorących udział w turnieju, długość meczów, podobnie jak system rozgrywek (faza grupowa, pucharowa itd.) zostaną ustalone przez organizatorów bezpośrednio przed zawodami.

8. Otrzymanie żółtej kartki jest równoznaczne z wykluczeniem zawodnika na 2 minuty. Otrzymanie czerwonej kartki skutkuje wykluczeniem zawodnika do końca meczu, z tym, że po 4 minutach można wprowadzić innego zawodnika w miejsce wykluczonego.

9. Uczestnicy zawodów, występujący na boisku, a także rezerwowi, mają obowiązek powstrzymania się od używania wulgaryzmów, niesportowych zachowań i innych postępowań, sprzecznych z kulturą osobistą czy rywalizacją sportową. Wyjątkowo brutalne i wulgarne zachowania wobec zawodników, sędziego czy kibiców będą skutkować wykluczeniem z zawodów poszczególnych zawodników bądź całych drużyn.

10. Po zakończeniu rozgrywek organizatorzy zadecydują o wyborze najlepszego bramkarza i najlepszego zawodnika turnieju. Wraz z najlepszym strzelcem turnieju zostaną oni uhonorowani statuetkami oraz otrzymają nagrody.

11. W sytuacji, gdy o tytuł najlepszego strzelca rywalizować będą co najmniej dwaj zawodnicy
z jednakową liczbą bramek, tytuł Króla Strzelców przypadnie młodszemu z nich.

12. Drużyny zgłaszać można w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzciannem w godzinach pracy ośrodka: osobiście, telefonicznie pod numerem 85 713 10 31 lub na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

13. Wiążącej interpretacji regulaminu oraz rozstrzygania spraw w regulaminie nie ujętych dokonują organizatorzy.

14. Kapitanowie drużyn zobowiązani są stawić się na odprawie, która odbędzie się o godzinie 9:30 przy stoliku organizatorów (obok boiska).