Ogłoszenia urzędowe

  • przetargi
  • obwieszczenia
  • inne
zobacz więcej ...
 

Środki pomocowe UE

Inwestycje realizowane z dofinansowaniem funduszy unijnych

zobacz więcej ...
 

Kultura

Wydarzenia, wystawy, warsztaty i inne inicjatywy kulturalne naszej społeczności

zobacz więcej ...

 

Kontakt

Urząd Gminy Trzcianne
ul. Wojska Polskiego 10
19-104 Trzcianne
tel. / fax. 085 738-50-56
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

gminny portal mapowy 02

 

logo---Kopia

 

epuap banerdobry

 

Czy wiesz, że...

Nasza gmina leży w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego. Wystepują tu unikalne w skali światowej gatunki flory i fauny.

Dzienniki Urzędowe:
Dziennik Ustaw
Monitor Polski

 

Alternative flash content

Requirements

 

Alternative flash content

Requirements

 

abc-odpady

 

baner turystyka207px

 

logo lgd

 

Program 500plus

 

bz-logo

 

Nieodpłatna pomoc prawna

 

Remont kościoła

Trwają prace przy remoncie Kościoła Parafialnego pw. Św. App. Piotra i Pawła w Trzciannem. Przedmiotem inwestycji jest remont elewacji (kolorystyki) Kościoła i wymiana istniejącej zdekapitalizowanej nawierzchni betonowej dojść i chodników służących funkcji kościoła na kostkę granitową.

Na realizację zadania uzyskano dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego o przyznanie pomocy w ramach działania 313, 322, 323 „Odnowa i rozwój wsi” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 pn. Zagospodarowanie terenu działki w otoczeniu kościoła p.w. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Trzciannem. Remont elewacji (kolorystyki) kościoła p.w. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Trzciannem.”

W dniu 04 sierpnia 2009 r. podpisano umowę Nr 00059-6922-UM1000036/09 pomiędzy: Samorządem Województwa Podlaskiego z siedzibą  w Białymstoku ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1 a Parafią Rzymskokatolicką pw. Św. App. Piotra i Pawła w Trzciannem na wykonanie w/w zadania.