Ogłoszenia urzędowe

  • przetargi
  • obwieszczenia
  • inne
zobacz więcej ...
 

Środki pomocowe UE

Inwestycje realizowane z dofinansowaniem funduszy unijnych

zobacz więcej ...
 

Kultura

Wydarzenia, wystawy, warsztaty i inne inicjatywy kulturalne naszej społeczności

zobacz więcej ...

 

Licznik odwiedzin

Liczba odwiedzinLiczba odwiedzin822
 

rodo

 

Kontakt

Urząd Gminy Trzcianne
ul. Wojska Polskiego 10
19-104 Trzcianne
tel. / fax. 085 738-50-56
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

gminny portal mapowy 02

 

logo---Kopia

 

epuap banerdobry

 

youtubetrzcianne

 

Czy wiesz, że...

Nasza gmina leży w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego. Wystepują tu unikalne w skali światowej gatunki flory i fauny.

Dzienniki Urzędowe:
Dziennik Ustaw
Monitor Polski

 

baner turystyka207px

 

logo lgd

 

Program 500plus

 

bz-logo

 

Nieodpłatna pomoc prawna

 

Plik pdf-1

 

Subwencja środowiskowa

W dniu 20 kwietnia 2012r. w Dworze Dobarz odbyła się konferencja pn. "SUBWENCJA EKOLOGICZNA JAKO MECHANIZM REKOMPENSATY STRAT GMIN WYNIKAJĄCYCH Z FUNKCJONOWANIA NA ICH TERENIE PARKÓW NARODOWYCH". Uczestniczyły w niej gminy z całej Polski posiadające na swym terenie obszary chronione. Konferencjię zaszczycił swą obeznością Pan Jan Wiater Zastępca Prezesa Zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Na zakończenie samorządowcy opracowali i podpisali petycje, z prośbą o ustawowe umocowanie i uruchomienie mechanizmu subwencji środowiskowej przyznawanej samorządom, na terenie których funkcjonują parki narodowe, skierowane do: Donalda Tuska Prezesa Rady Ministrów, Waldemara Pawlaka Wicepremiera Ministera Gospodarki oraz Marcina Korolca Ministera Środowiska.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE SUBWENCJA EKOLOGICZNA JAKO MECHANIZM REKOMPENSATY STRAT GMIN WYNIKAJĄCYCH Z FUNKCJONOWANIA NA ICH TERENIE PARKÓW NARODOWYCH