Ogłoszenia urzędowe

  • przetargi
  • obwieszczenia
  • inne
zobacz więcej ...
 

Środki pomocowe UE

Inwestycje realizowane z dofinansowaniem funduszy unijnych

zobacz więcej ...
 

Kultura

Wydarzenia, wystawy, warsztaty i inne inicjatywy kulturalne naszej społeczności

zobacz więcej ...

 

Kontakt

Urząd Gminy Trzcianne
ul. Wojska Polskiego 10
19-104 Trzcianne
tel. / fax. 085 738-50-56
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

gminny portal mapowy 02

 

Czy wiesz, że...

Nasza gmina leży w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego. Wystepują tu unikalne w skali światowej gatunki flory i fauny.

Dzienniki Urzędowe:
Dziennik Ustaw
Monitor Polski

 

Alternative flash content

Requirements

 

Alternative flash content

Requirements

 

abc-odpady

 

baner turystyka207px

 

logo lgd

 

Program 500plus

 

Mistrzostwa w Koszeniu Bagiennych Łąk dla Przyrody Biebrzańskie Sianokosy

sianokosyW sobotę 24 sierpnia odbyły się Biebrzańskie Sianokosy.

ZAPRASZAMY DO GALERII

Zawodnicy uzyskali następujące wyniki:

 

I. Konkurencja drużynowa specjalistów kosiarzy
Łącznie wystartowało w tej konkurencji 14 zespołów, najlepsi to:

  1. J.W. 4216 Osowiec: Adam Szklanko, Jarosław Kisło, czas 8 min 58,20 s
  2. Gmina Krypno: Rafał Brych, Sylwester Popławski, czas 9 min 42,00 s
  3. „Dęby” Gmina Krypno: Piotr Popławski, Eugeniusz Popławski, czas 9 min 56,66s

II. Konkurencja drużynowa w klasyfikacji parków narodowych
Łącznie wystartowało w tej konkurencji 19 zespołów, najlepsi to:

  1. Štátne lesy Tatranského národného parku: Michal Gazda, Bohuš Gazda, czas 10 min 44,35 s
  2. Biebrzański PN: Stanisław Szabłowski, Jarosław Niebrzydowski, czas 10 min 56,83 s
  3. Biological Reserve „Sporovsky”: Viktar Zdanowich, Vasil Novik, czas 12 min 14,61 s

III. Finał konkurencji indywidualnej:

  1. Rafał Brych (Gm. Krypno), 2 min 46,44 s
  2. Piotr Popławski (Gm. Krypno), 2 min 48,59 s
  3. Jarosław Kisło (J.W. 4216), 3 min 32,10 s
  4. Wiesław Szklanko, 3 min 51,27 s
  5. Eugeniusz Popławski (Krypno) 4 min 3,00 s
  6. Sylwester Popławski (Krypno) 4 min 26,75 s
  7. Jarosław Niebrzydowski (BbPN) 4 min 30,48 s
  8. Michal Gazda (ŠL TANAPu) 4 min 34,00 s
  9. Adam Szklanko (J.W. 4216 Osowiec) 4 min 52,02 s
  10. Bohuš Gazda (ŠL TANAPu) 4 min 55,00 s