Ogłoszenia urzędowe

  • przetargi
  • obwieszczenia
  • inne
zobacz więcej ...
 

Środki pomocowe UE

Inwestycje realizowane z dofinansowaniem funduszy unijnych

zobacz więcej ...
 

Kultura

Wydarzenia, wystawy, warsztaty i inne inicjatywy kulturalne naszej społeczności

zobacz więcej ...

 

Kontakt

Urząd Gminy Trzcianne
ul. Wojska Polskiego 10
19-104 Trzcianne
tel. / fax. 085 738-50-56
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

gminny portal mapowy 02

 

Czy wiesz, że...

Nasza gmina leży w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego. Wystepują tu unikalne w skali światowej gatunki flory i fauny.

Dzienniki Urzędowe:
Dziennik Ustaw
Monitor Polski

 

Alternative flash content

Requirements

 

Alternative flash content

Requirements

 

abc-odpady

 

baner turystyka207px

 

logo lgd

 

Program 500plus

 

bz-logo

 

Nieodpłatna pomoc prawna

 

Szansa dla rolnika!

fotoW świetlicy wiejskiej w Chojnowie Panie z naszej gminy rozpoczeły zajęcia zawodowe kucharz kuchni regionalnej w ramach projektu „Szansa dla rolnika!”. Zajęcia obejmują: zasady żywienia człowieka, dobieranie surowców i półproduktów, obsługiwanie maszyn, urządzeń i sprzętu, obróbka surowców i półproduktów, planowanie posiłków i układanie menu, porcjowanie, dekorowanie i ekspedycja potraw reg., caving (zdobienie z warzyw i owoców), przechowywanie surowców, półprodukty i wyrobów gotowych. Projekt ten jest realizowany przez firmę CONSULTOR Sp. z o.o.— w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, priorytetu VIII Regionalne kadry gospodarki, działania 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałanie 8.1.2 Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie na podstawie umowy podpisanej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Białymstoku