Ogłoszenia urzędowe

  • przetargi
  • obwieszczenia
  • inne
zobacz więcej ...
 

Środki pomocowe UE

Inwestycje realizowane z dofinansowaniem funduszy unijnych

zobacz więcej ...
 

Kultura

Wydarzenia, wystawy, warsztaty i inne inicjatywy kulturalne naszej społeczności

zobacz więcej ...

 

Kontakt

Urząd Gminy Trzcianne
ul. Wojska Polskiego 10
19-104 Trzcianne
tel. / fax. 085 738-50-56
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

gminny portal mapowy 02

 

logo---Kopia

 

epuap banerdobry

 

Czy wiesz, że...

Nasza gmina leży w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego. Wystepują tu unikalne w skali światowej gatunki flory i fauny.

Dzienniki Urzędowe:
Dziennik Ustaw
Monitor Polski

 

Alternative flash content

Requirements

 

Alternative flash content

Requirements

 

abc-odpady

 

baner turystyka207px

 

logo lgd

 

Program 500plus

 

bz-logo

 

Nieodpłatna pomoc prawna

 

POMÓŻ INNYM – ODDAJ KREW

W niedzielę 14.09.2014 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzciannem, odbyła się akcja honorowego krwiodawstwa. Była też możliwość rejestracji w Krajowym Banku Dawców Szpiku. Akcję zorganizowała Ochotnicza Straż Pożarna w Trzciannem przy wsparciu Wójta Gminy Trzcianne Zdzisława Dąbrowskiego, Dyrektora GOKu Marzanny Leszczyńskiej i księży z miejscowej parafii.

Przez kilka ostatnich lat mieszkańcy gminy Trzcianne nie mieli możliwości oddania krwi na miejscu, musieli jeździć do Białegostoku, Knyszyna lub Moniek. Postanowiliśmy to zmienić i na nowo wskrzesić piękną ideę honorowego krwiodawstwa wśród miejscowej społeczności. Nasz akcja spotkała się z niemałym zainteresowaniem. Krew postanowiło oddać 26 osób co przekłada się na prawie 12 litrów krwi. Jak na pierwszy raz, to jest naprawdę świetny wynik.
Szczególne podziękowania należą się księżom z parafii w Trzciannem, którzy podczas każdej mszy informowali wiernych o naszej akcji. Mamy nadzieję, że na następną przyjdzie jeszcze więcej osób. Kolejna zbiórka krwi jest planowana na dzień 30 listopada bieżącego roku. Wszystkich chętnych już teraz serdecznie zapraszamy.

Naczelnik
OSP w Trzciannem
KAROL LASKOWSKI