Ogłoszenia urzędowe

  • przetargi
  • obwieszczenia
  • inne
zobacz więcej ...
 

Środki pomocowe UE

Inwestycje realizowane z dofinansowaniem funduszy unijnych

zobacz więcej ...
 

Kultura

Wydarzenia, wystawy, warsztaty i inne inicjatywy kulturalne naszej społeczności

zobacz więcej ...

 

Urząd Gminy Trzcianne
ul. Wojska Polskiego 10
19-104 Trzcianne
tel. / fax. 085 738-50-56
email: trzcianne@trzcianne.pl

 

 

gminny portal mapowy 02

 

logo---Kopia

 

epuap banerdobry

 

youtubetrzcianne

 

rodo

 

baner turystyka207px

 

logo lgd

 

gopstrzciannelogo

 

Program 500plus

 

bz-logo

 

Nieodpłatna pomoc prawna

 

Plik pdf-1

 

Ankieta dla mieszkańców obszaru działania Fundacji Biebrzańskiej

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gmin: Bargłów Kościelny, Dąbrowa Białostocka, Goniądz, Janów, Jaświły, Korycin, Lipsk, Mońki, Nowy Dwór, Suchowola, Sztabin, Trzcianne do wypełnienia ankiety badającej poziom zadowolenia jej mieszkańców oraz ich potrzeby dotyczące różnych aspektów życia, tj.: jakości życia, infrastruktury, przedsiębiorczości i rynku pracy, polityki społecznej i kultury. Dbając o efektywny i trafny dobór planowanych celów i działań zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o podzielenie się swoimi oczekiwaniami i uwagami.

Aby budowane założenia nowej strategii rozwoju naszych gmin były jak najbardziej zbieżne z oczekiwaniami i potrzebami jej mieszkańców zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu ankietowym oraz jego promowanie wśród swoich znajomych i osób, które chcą mieć wpływ na to, jakiego rodzaju projekty będą miały szansę na realizację w okresie nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej na lata 2014-2020.

Zapraszamy również do bezpośredniego udziału w kolejnych etapach konsultacji, które odbędą się w styczniu 2015 r. Wkrótce umieścimy szczegółowy harmonogram spotkań.

Aby wziąć udział w badaniu prosimy o kliknięcie w link: http://ankiety.owop.org.pl/index.php/241262/lang-pl

Badanie jest realizowane na zlecenie Fundacji Biebrzańskiej przez  Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku. Kierownik Zespołu badawczego: Krzysztof Leończuk (tel./fax. 85 732 28 46, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , http://www.owop.org.pl)