Ogłoszenia urzędowe

  • przetargi
  • obwieszczenia
  • inne
zobacz więcej ...
 

Środki pomocowe UE

Inwestycje realizowane z dofinansowaniem funduszy unijnych

zobacz więcej ...
 

Kultura

Wydarzenia, wystawy, warsztaty i inne inicjatywy kulturalne naszej społeczności

zobacz więcej ...

 

Kontakt

Urząd Gminy Trzcianne
ul. Wojska Polskiego 10
19-104 Trzcianne
tel. / fax. 085 738-50-56
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

gminny portal mapowy 02

 

logo---Kopia

 

epuap banerdobry

 

Czy wiesz, że...

Nasza gmina leży w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego. Wystepują tu unikalne w skali światowej gatunki flory i fauny.

Dzienniki Urzędowe:
Dziennik Ustaw
Monitor Polski

 

Alternative flash content

Requirements

 

Alternative flash content

Requirements

 

abc-odpady

 

baner turystyka207px

 

logo lgd

 

Program 500plus

 

bz-logo

 

Nieodpłatna pomoc prawna

 

Oddanie do użytku ul. Kościelnej

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

 

01 czerwca 2017r. odbyło się uroczyste oddanie do użytku ul. Kościelnej wyremontowanej w ramach operacji pn. „Przebudowa ulicy Kościelnej w miejscowości Trzcianne” realizowanej w ramach umowy o przyznaniu pomocy: Nr 00004-65151-UM1000167/16.

Wysokość przyznanej pomocy, wynosi 445 429,00 zł /słownie: czterysta czterdzieści pięć tysięcy czterysta dwadzieścia dziewięć złotych/, tj. 63,63% poniesionych kosztów kwalifikowanych operacji. Całkowity koszt inwestycji 769 224,42 zł /słownie: siedemset sześćdziesiąt dziewięć tysięcy dwieście dwadzieścia cztery złote 42/100/.

Zadanie obejmowało przebudowę ulicy Kościelnej w miejscowości Trzcianne na długości 0,781 km. Celem operacji jest skrócenie dojazdu do Urzędu Gminy Trzcianne i innych instytucji publicznych zlokalizowanych w Trzciannem. Operacje typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii”, w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”, są finansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.