Ogłoszenia urzędowe

  • przetargi
  • obwieszczenia
  • inne
zobacz więcej ...
 

Środki pomocowe UE

Inwestycje realizowane z dofinansowaniem funduszy unijnych

zobacz więcej ...
 

Kultura

Wydarzenia, wystawy, warsztaty i inne inicjatywy kulturalne naszej społeczności

zobacz więcej ...

 

Licznik odwiedzin

Liczba odwiedzinLiczba odwiedzin66
 

Kontakt

Urząd Gminy Trzcianne
ul. Wojska Polskiego 10
19-104 Trzcianne
tel. / fax. 085 738-50-56
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

gminny portal mapowy 02

 

logo---Kopia

 

epuap banerdobry

 

Czy wiesz, że...

Nasza gmina leży w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego. Wystepują tu unikalne w skali światowej gatunki flory i fauny.

Dzienniki Urzędowe:
Dziennik Ustaw
Monitor Polski

 

baner turystyka207px

 

logo lgd

 

Program 500plus

 

bz-logo

 

Nieodpłatna pomoc prawna

 

Plik pdf-1

 

Podpisanie umowy

Wójt Gminy Trzcianne Marek Krzysztof Szydłowski wraz z Marszałkiem Województwa Podlaskiego Jerzym Leszczyńskim oraz Członkiem Zarządu Stefanem Krajewskim w dniu dzisiejszym (31 października 2017r.) podpisali umowę na dofinansowanie ze środków PROW kolejnej inwestycji, tj. operacji pn. „Rozbudowa stacji uzdatniania wody w Trzciannem z budową otworu studziennego i budowa sieci wodociągowej na ternie gminy Trzcianne oraz budowa przydomowej oczyszczalni ścieków przy świetlicy wiejskiej w Niewiarowie”

Celem operacji jest poprawa warunków życia mieszkańców gminy Trzcianne poprzez rozbudowę stacji uzdatniania wody w Trzciannem wraz z budową otworu studziennego, budowę sieci wodociągowej na terenie gminy Trzcianne i przydomowej oczyszczalni ścieków we wsi Niewiarowo.

Inwestycja obejmuje wykonanie modernizacji stacji uzdatniania wody w Trzciannem, wybudowanie nowego zbiornika wyrównawczego, wywiercenie nowej studni, wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków przy świetlicy wiejskiej w Niewiarowie oraz wykonanie 8 km sieci wodociągowej. Z nowego wodociągu korzystać będą mieszkańcy kolonii wsi Zucielec, Zubole i Chojnowo. Natomiast modernizacja stacji w Trzciannem pozwoli na zapewnienie dostawy wody dla wszystkich mieszkańców gminy Trzcianne (oprócz korzystających z ujęcia wody w Laskowcu). Pozwoli to na dalszą rozbudowę sieci wodociągowej i uniezależnienie się od dostaw wody z gminy Mońki.