Ogłoszenia urzędowe

  • przetargi
  • obwieszczenia
  • inne
zobacz więcej ...
 

Środki pomocowe UE

Inwestycje realizowane z dofinansowaniem funduszy unijnych

zobacz więcej ...
 

Kultura

Wydarzenia, wystawy, warsztaty i inne inicjatywy kulturalne naszej społeczności

zobacz więcej ...

 

Licznik odwiedzin

Liczba odwiedzinLiczba odwiedzin101
 

Kontakt

Urząd Gminy Trzcianne
ul. Wojska Polskiego 10
19-104 Trzcianne
tel. / fax. 085 738-50-56
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

gminny portal mapowy 02

 

logo---Kopia

 

epuap banerdobry

 

Czy wiesz, że...

Nasza gmina leży w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego. Wystepują tu unikalne w skali światowej gatunki flory i fauny.

Dzienniki Urzędowe:
Dziennik Ustaw
Monitor Polski

 

Alternative flash content

Requirements

 

Alternative flash content

Requirements

 

abc-odpady

 

baner turystyka207px

 

logo lgd

 

Program 500plus

 

bz-logo

 

Nieodpłatna pomoc prawna

 

Aktualności

17 październik 2018

Oświadczenie

Trzcianne, dnia 17.10.2018r.

Oświadczenie

Wójta Gminy Trzcianne

Marka Krzysztofa Szydłowskiego

Stanowczo protestuję przeciwko nieprawdziwym informacjom dotyczącym mojej osoby jako Wójta Gminy Trzcianne zawartymi w Gazecie Trzciańskiej. Na dwa dni przed ciszą wyborczą Pan Karol Laskowski i Pani Janina Purta-Wróbel posłużyli się kłamstwem i oszczerstwami wobec urzędującego Wójta aby pozyskać sobie wyborców. Autorzy wykazali się tchórzliwością wydając gazetę na krótko przed wyborami, ponieważ ze względu na krótki czas nie można im skutecznie wytoczyć procesu w trybie wyborczym, domagając się przeprosin i zaprzestania rozpowszechniania nieprawdziwych informacji. Po prostu czują się bezkarni dokonując zniesławienia Wójta.

Gazeta jest wyrazem prywatnej zemsty autorów którzy odgrywali istotną rolę przy poprzednim wójcie.

 

Szanowni Państwo

Zapewniam, że pracując przez ostatnie 4 lata na stanowisku Wójta Gminy Trzcianne dołożyłem starań – wspólnie z Radą Gminy Trzcianne - aby Nasza Gmina się rozwijała dla dobra mieszkańców wszystkich wsi Gminy Trzcianne o czym Państwa informuję w ostatnim wydaniu nowej gazety Echo Trzciannego.

Z poważaniem

Marek Krzysztof Szydłowski

Wójt Gminy Trzcianne

17 październik 2018

Złote Gody

14 października w Świetlicy w Nowej Wsi odbyła się uroczystość Złotych Godów 14 par małżeńskich, które przeżyły wspólnie 50 lat.

O godz. 9.30 Mszą Świętą w kościele Św. Ap. Piotra i Pawła, rozpoczęła się uroczystość Złotych Godów. Po mszy w Świetlicy w Nowej Wsi, wręczano parom, medale za długoletnie pożycie małżeńskie - przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

Medalami odznaczył Wójt Gminy Trzcianne Marek Krzysztof Szydłowski, kwiaty wręczył Przewodniczący Rady Gminy Jerzy Wasilewski, wszystkim pobłogosławił ks. Proboszcz Kazimierz Skorulski. Życzenia złożyła również Zastępca Kierownika USC Marta Michniewicz. Gościom czas umilił występ zespołu Trzciannianki. Dostojnym Jubilatom życzymy kolejnych 50 wspólnych lat.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

10 październik 2018

Echo Trzciannego

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z GAZETĄ "ECHO TRZCIANNEGO" - POD OBRAZEM ZNAJDUJE SIĘ LINK DO ODCZYTU I POBRANIA GAZETY

Echo Trzciannego wrzesień 2018 do druku 1-1

LINK DO GAZETY

10 październik 2018

Inwestycje w latach 2014 - 2018

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmiku przedstawiającego inwestycje w latach 2014 - 2018, jednocześnie informujemy iż w zakładce "Informator" znajduje się opis inwestycji w tych latach.

10 październik 2018

Podpisanie umowy

Podpisanie umowy na powierzenie realizacji zadań z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości

 

W dniu 08.10.2018 r. Wójt Gminy Trzcianne Marek Krzysztof Szydłowski wraz ze Skarbnik Gminy Panią Ewą Kasabułą w asyście Wiceprezesa OSP Trzcianne Jarosława Wilczewskiego oraz Prezesa OSP Chojnowo Marka Magnuszewskiego podpisał umowę z Ministerstwem Sprawiedliwości na powierzenie zadań z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości, w zakresie wsparcia i pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem i świadkom oraz likwidacji skutków pokrzywdzenia przestępstwem – nabycie wyposażenia i urządzeń ratownictwa, niezbędnych do udzielenia pomocy poszkodowanym bezpośrednio na miejscu popełnienia przestępstwa.

 

Kwota jaką Gmina otrzymała w ramach powyższego zadania wynosi 29 076,00 zł. Natomiast wkład własny Gminy wynosi 293,70 zł. W ramach powyższego zadania Gmina zakupi dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych działających na naszym terenie: zestaw sprzętu do oznakowania terenu akcji, zestaw węży hydraulicznych o długości min. 5m, agregaty prądotwórcze (3szt.) oraz latarki akumulatorowe (6szt.).

20181008 165339 Copy20181008 165525 Copy

 

09 październik 2018

Informacja

Wójt Gminy Trzcianne informuje, że w dniu 19 października 2018 r. o godzinie 18:00 w świetlicy wiejskiej w Nowej Wsi zostanie zorganizowane spotkanie dotyczące projektu Ministerstwa Środowiska „Czyste Powietrze”. Projekt ten dotyczy wymiany kotłów centralnego ogrzewania i ocieplenia domów wraz z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej, oraz montażu ziemnych pomp ciepła.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji pod linkiem:

http://wfosigw.bialystok.pl/czyste_powietrze.htm