Ogłoszenia urzędowe

  • przetargi
  • obwieszczenia
  • inne
zobacz więcej ...
 

Środki pomocowe UE

Inwestycje realizowane z dofinansowaniem funduszy unijnych

zobacz więcej ...
 

Kultura

Wydarzenia, wystawy, warsztaty i inne inicjatywy kulturalne naszej społeczności

zobacz więcej ...

 

Kontakt

Urząd Gminy Trzcianne
ul. Wojska Polskiego 10
19-104 Trzcianne
tel. / fax. 085 738-50-56
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

gminny portal mapowy 02

 

logo---Kopia

 

Czy wiesz, że...

Nasza gmina leży w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego. Wystepują tu unikalne w skali światowej gatunki flory i fauny.

Dzienniki Urzędowe:
Dziennik Ustaw
Monitor Polski

 

Alternative flash content

Requirements

 

Alternative flash content

Requirements

 

abc-odpady

 

baner turystyka207px

 

logo lgd

 

Program 500plus

 

bz-logo

 

Nieodpłatna pomoc prawna

 

Aktualności

14 sierpień 2018

Dofinansowanie w ramach PROW 2014-2020.

europejskifunduszprow

10 sierpnia 2017 r. pomiędzy Województwem Podlaskim z siedzibą w Białymstoku a Gminą Trzcianne została podpisana umowa: Nr 00073-6935-UM1010208/17 o przyznaniu pomocy z krajowych środków publicznych i środków pochodzących z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020 na operacje w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem w zakresie: Budowa lub przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej dla zadania pn. "Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania istniejącego budynku usługowego na potrzeby świetlicy wiejskiej w Brzezinach gm. Trzcianne".

Wysokość przyznanej pomocy wynosi 140 271,00 zł (słownie: sto czterdzieści tysięcy dwieście siedemdziesiąt jeden tysięcy złotych), tj. 63,63% szacowanych kosztów kwalifikowalnych tj. 220 448,38 zł (słownie: dwieście dwadzieścia tysięcy czterysta czterdzieści osiem zł 38/100).

Celem operacji jest poprawa jakości życia mieszkańców poprzez umożliwienie dostępu do ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej i kulturalnej poprzez utworzenie świetlicy wiejskiej w Brzezinach gm. Trzcianne.

09 sierpień 2018

Zarządzenie

zarzadzenie

02 sierpień 2018

UWAGA !!!

W dniu jutrzejszym (03.08.2018 r.) Urząd Gminy Trzcianne z powodu panujących upałów pracuje w godzinach 7:30 - 14:00

01 sierpień 2018

"BON NA SZKOLENIE"

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy zainteresowanych podnoszeniem swoich kompetencji do skorzystania z dofinansowania. W ramach projektu udzielane są tzw. „bony na szkolenie” w wysokości do 90% kosztów szkoleń, kursów i studiów podyplomowych skierowanych do osób dorosłych.Dofinansowanie skierowane jest przede wszystkim do osób, które posiadają wykształcenie nie wyższe niż średnie lub mają ukończone 50 lat. Można otrzymać dotację nawet do 15 tysięcy złotych.

Bony szkoleniowe pokrywają udział w następujących kursach:

  • języków obcych,
  • komputerowych,
  • kursów kompetencji ogólnych,
  • studiów podyplomowych,
  • kwalifikacyjnych kursów zawodowych (KKZ),
  • kursów umiejętności zawodowych (KUZ).

Szczegóły projektu i rejestracja na stronie www.bonnaszkolenie.pl

Osoby do kontaktu:

Kierownik Projektu Cezary Cieślukowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. (87) 565 36 71

Koordynator CDEZ Powiatu Monieckiego Aneta Szeszko tel. (85)727 88 38

Projekt jest realizowany przez Miasto Suwałki wraz z powiatami suwalskim, augustowskim, sejneńskim, monieckim i grajewskim oraz Stowarzyszeniem „Euroregion Niemen”.

Zapraszamy do zapoznania się z plakatem