Jubileusz Długoletniego Pożycia Małżeńskiego

 

            Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale „Złote Gody” to rocznica niezwykła, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku – nasi  Szanowni Jubilaci, Państwo:

  1. Aniela i Wiesław Borowscy.
  2. Jadwiga Irena i Jan Czuł.
  3. Wiesława i Antoni Dąbrowscy.
  4. Irena i Stanisław Dębkowscy.
  5. Teresa i Bronisław Pruszyńscy.
  6. Halina i Franciszek Sadowscy.
  7. Barbara i Feliks Szeszko.
  8. Jadwiga i Piotr Złotnik.

Jak pisał Konstanty Ildefons Gałczyński „Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.” I tak już od ponad 50 lat tą drogą przemierza 8 par małżeńskich z Gminy Trzcianne, które w dniu 20 listopada 2022 roku                   w świetlicy wiejskiej w Krynicy odebrały z rąk wójta Marka Krzysztofa Szydłowskiego oraz z-cy kierownika USC Macieja Studniarka medale prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Podczas jubileuszowego spotkania serdeczne gratulacje i życzenia kolejnych wspólnie przeżytych lat w zdrowiu i miłości przekazał również proboszcz Parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Trzciannem ks. Jan Tulkis oraz wikariusz ks. Tomasz Popławski. Szanownym Jubilatom towarzyszyły ich rodziny i najbliżsi, tworząc wspólnie miłą, ciepłą i rodzinną atmosferą przebiegu uroczystości.

Drogim Jubilatom, jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje i życzenia kolejnych wspólnie przeżytych lat w zdrowiu i miłości, aby miłość ta towarzyszyła im na dalszej drodze życia.

Drukuj