Piękny jubileusz 100 – lecia urodzin Pani Honoraty Grabowskiej

W dniu 28 stycznia 2021 roku mieszkanka naszej Gminy Pani Honorata Grabowska z miejscowości Giełczyn obchodziła piękny jubileusz 100-lecia urodzin. Z tej okazji dostojną Jubilatkę odwiedził Wójt Gminy Trzcianne Pan Marek Krzysztof Szydłowski, który wręczył kwiaty oraz złożył życzenia, w których wyraził radość, że Pani Honorata cieszy się dobrym zdrowiem, podkreślił, że setne urodziny to piękna i skłaniająca do zadumy rocznica. Życzył Pani Honorcie Grabowskiej dalszych długich lat życia w dobrym zdrowiu oraz aby każdy kolejny dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości osób bliskich.
Zacnej Jubilatce zostały przekazane również listy gratulacyjne oraz życzenia od Prezesa Rady Ministrów RP Pana Mateusza Morawieckiego oraz od Wojewody Podlaskiego Pana Bohdana Paszkowskiego.
Bardzo wymownym znakiem tej uroczystości była niezwykle rodzinna atmosfera. Nie mogło zabraknąć również tortu urodzinowego i toastu za zdrowie Jubilatki, który brzmiał niecodziennie, gdyż nieczęsto zdarza się, aby tradycyjnie śpiewane “sto lat”, z racji chwili, modyfikowano w sekwencji życzeń na “dwieście lat”!

Zdjęcie 1 z 10

Drukuj