Sprzedaj w Podlaskim e-Bazarku

Podlaski e-bazarek to zbiór ofert rolników, producentów zdrowej żywności, wytwórców rękodzieła czy usługodawców z szerokiego zakresu działalności. Tworzona baza obejmuje cały nasz region i ma umożliwić sprzeda i zakup towarów i usług bez pośredników. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami e-bazarku na stronie internetowej www.podlaskiebazarek.pl

Co można sprzedać? Miody, wędliny, kwiaty, krzewy, zboże… A nawet zwierzęta hodowlane i maszyny rolnicze. Jest także zakładka dotycząca usług, w której można zaproponować chociażby usługi hydrauliczne, budowlane, drobne naprawy czy te bezpośrednio związane z rolnictwem. Aby zamieścić swoje usługi czy produkty wystarczy w prosty sposób się zarejestrować podając podstawowe dane. W razie potrzeby pomocy udzielają pracownicy Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

Więcej informacji pod specjalnym numerem telefonu 86 275 89 38.

Bazarek tworzony przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie jest częścią ogólnopolskiego projektu e-bazarek. To  inicjatywa Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi i ośrodków doradztwa rolniczego. Zapraszamy do współpracy.

Rafał Supiński, kierownik PZDR w Mońkach

Drukuj