XXV Wojewódzki Przegląd „Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych”

Moniecki Ośrodek Kultury przy współudziale Podlaskiego Instytutu Kultury w Białymstoku od 1995 roku organizuje Wojewódzki Przegląd pn. Zdobnictwo Obrzędowe Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych. Ubiegłoroczna edycja niestety się nie odbyła przez sytuację epidemiologiczną w kraju spowodowaną wirusem SARS-CoV-2. W tym roku konkurs odbędzie się ale w delikatnie zmodyfikowanej formie. Przegląd zdobnictwa obrzędowego służy aktywizacji środowiska twórców ludowych i wychowaniu kontynuatorów tradycji wielkanocnej.

MOK razem z PIK w Białymstoku serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w 25 edycji w/w przeglądu. Prace konkursowe wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczyć w terminie nieprzekraczającym: 18 marca 2021 r. na adres:

Moniecki Ośrodek Kultury
ul. Białostocka 25
19- 100 Mońki

W sprawie konkursu prosimy kontaktować się z Panią Katarzyną Gutowską – tel. 85 716 24 64, e-mail.: gutowska.k@kulturamonki.pl

Wszystkie kwestie organizacyjne oraz zakres przedmiotowy konkursu określa regulamin.

Regulamin i karta zgłoszenia znajdują się w załączniku poniżej.

W przypadku utrzymaniu się obostrzeń sanitarnych związanych ze stanem epidemiologicznym w naszym kraju rozstrzygnięcie odbędzie się drogą internetową.

Wręczenie nagród odbywać się będzie indywidualnie po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym 29 marca 2021 r. od 8.00 – 16.00 w budynku Monieckiego Ośrodka Kultury.

karta_zgloszenia_zdobnictwo_2021

regulamin_zdobnictwo_2021

Drukuj