Zaproszenie do udziału w konferencji dotyczącej stanu wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020

Szanowni Państwo,

 

w imieniu Zarządu Lokalnej Grupy Działania – Fundusz Biebrzański serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji dotyczącej  omówienia stanu wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020, która odbędzie się w dniu 28.12.2021 r. w Suchowoli.

 

Zaproszenie skierowane jest do członków stowarzyszenia, przedstawicieli samorządów i organizacji pozarządowych oraz wszystkich mieszkańców. Podczas konferencji przedstawimy obecny stan wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju, poinformujemy o kolejnych naborach wniosków oraz omówimy wstępne założenia dotyczące  nowej perspektywy finansowej na lata 2021-2027 w zakresie lokalnych grup działania.

 

Szczególne zaproszenie kierujemy do wszystkich Członków naszego stowarzyszenia, którzy w sposób aktywny biorą udział w pracach na rzecz rozwoju lokalnego.

 

Na zgłoszenia czekamy do dnia 22 grudnia 2021 r. Można je przesłać mailowo na nasz adres: sekretariat@biebrza-leader.pl (skan zgłoszenia) lub złożyć osobiście w naszym biurze (Suchowola, Plac Kościuszki 21).

 

W załączeniu program szkolenia oraz formularz rejestracyjny.

Liczymy na Państwa obecność.

Zaproszenie na konferencję_I

program konferencji 28.12.2021

Formularz zgłoszeniowy konferencja

Drukuj